Menu: Menu główne -> Zajęcia i warsztaty

ROK SZKOLNY 2017/2018:

  • NAUKA I DOSKONALENIE TECHNIKI PŁYWANIA                                                     (instruktorzy: Karolina Chałpka-Gabryś oraz Jakub Gabryś)

poniedziałek

godz. 16.15. wyjazd od WOK

 

  •  GIMNASTYKA AKROBATYCZNA                                                                         (instruktor - Andrzej Stec)

czwartek

godz. 14.00 - dzieci najmłodsze

godz. 15.00 - chłopaki z Klubu TRIAL OCHOTNICA

godz. 16.00 - dzieci starsze

 

  • DZIECIĘCA GRUPA MUZYCZNO-TEATRALNA                                                 (zajęcia prowadzi Monika Jagieła)

sobota

godz. 17.00

 

  •  OGNISKO MUZYCZNE                                                                                    (nauczyciel - Piotr Matusiewicz)

wtorek:

godz. 14.45 - gitara rok I

godz. 15.30 - teoria muzyki rok I

godz. 16.00 - skrzypce rok I

godz. 16.30 - gitara rok II

godz. 17.00 - teoria muzyki rok II

godz. 17.30 - skrzypce rok I

godz. 18.00 - skrzypce rok II

godz. 19.00 - instrumenty dęte

piątek:

godz. 17.00 - pianino rok I

godz. 17.30 - pianino rok II

godz. 18.00 - akordeon i trąbki

godz. 19.00 - pozostałe instrumenty dęte

 

  • STARSCHEER OCHOTNICA DOLNA                                                    

                                (instruktor Mirosław Haczek)

sobota

godz. 8.00 - 11.00 

  • WARSZTATY PLASTYCZNE                                                                   

                     (zajęcia prowadzi Magdalena Leszko z Pracowni Artika)

czwartek

godz. 17.30

 

  •  ZESPÓŁ REGIONALNY SPOD GORCA                                                      

środa                                                                         

godz. 14.30 - 16.00 - zajęcia wyrównujące - nauka kroków tanecznych.

(Zajęcia po ok. 20 minut indywidualne lub w malutkich grupkach,najlepiej 2-3osobowych, dlatego proszę umawiać się wcześniej telefonicznie kto na którą godzinę). Pierwsze zajęcia w dniu 11.10.2017 r.

(instruktor - Monika Jagieła)

 piątek

   godz. 18.00 - maluszki

  godz.  18.30 - starsze dzieci

  godz. 19.00 - młodzież

 (instruktorzy: Magdalena i Leszek Szewczyk oraz Wojciech Waksmundzki)

  • ORKIESTRA DĘTA OSP OCHOTNICA DOLNA                                               (kapelmistrz Piotr Matusiewicz)

piątek

godz. 20.00

 

  • CHÓR PARAFIALNY                                                                                                                                                              (chór prowadzi siostra Danuta Jagieła)

czwartek

godz.19.00

 

  • GRUPA MUZYCZNO - TEATRALNA (młodzież i dorośli)                                                

                                 (zajęcia prowadzi Halina Jagieła i Monika Jagieła)

sobota

godz. 18.30

 

  • PRÓBY ZESPOŁU MUZYCZNEGO

sobota

godz. 20.00

 

 NADAL CZEKAMY NA CHĘTNYCH 

NA ZAJĘCIA:

 - SZKÓŁKA SZACHOWA (dzieci oraz młodzież i dorośli)

   - AKADEMIA TAŃCA DLA DZIECI

  - MINI AKADEMIA (zajęcia dla maluszków z rodzicami)

  - EKOPLASTYKA (zajęcia dla dzieci i młodzieży)

 Powyższe zajęcia rozpoczną się, jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób.

KLUB SENIORA - chętnych seniorów prosimy                                         o kontakt.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 

                                                                                                                 



 

                                                                                                                                                                                          

 

 

 

 

Odwiedzin :
© 2011 Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Dolnej